Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 25
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Bandić ispraznio račun ljubitelja kamelija

Milan Bandić izazvao je politički rat u Opatiji kada je otkriveno da nije platio račun za dvije sadnice kamelije koje je ‘darovao’ tom gradu u sklopu predizborne kampanje.

Komentari 9

DO
doktorica
08:40 08.10.2010.

Bandić ispraznio račun ljubitelja kamelija...lako za njih ali ispraznio je i zagrebačku blagajnu.....

VL
MA
Mateša
14:01 07.10.2010.

ma ajde čovječe!!

VL
ŠI
šimuka
17:15 07.10.2010.

Čujte ,gospon Jurković,tvoja velika mana jest što pod svaku cijenu i u svakom trenutku želiš biti duhovit,ali sine dragi to polazi za rukom samo rijetkima u koje ti ,nažalost, ne spadaš.Hoću da kažem,Mucalo je ,za intendanta HNK a, kompententan u u najmanju ruku ,koliko i B.B.za ministra kulture,zar ne.

VL
MM
Mladen Miletić
20:46 07.10.2010.

Bože kako smo super bjeda bjednička jeli nam netko ravan na Balkanu ?

VL
DO
Dončura
08:34 08.10.2010.

Ovaj dr Dujomir Marasovic nema sve na broju. Taj covjek daje izjave da se smrznes. Sjecam se one na tv kada je pitao kada ce bosna platiti svu krv koju su hrvati dali u ratu za potrebe njihovih bolnica. Pitamm se kako takve izjave moze davati jedan lijecnik.

VL
NB
Navrnuti Bracanin
17:37 08.10.2010.

A bi li se gradski vječnik ricove (Kerumkove) stranke dao operirat čoviku čija je jedina referenca da živi preko puta bolnice?

VL
Avatar wkwkwkwk
wkwkwkwk
18:12 08.10.2010.

ljubitelji kamelija ,

VL
Avatar wkwkwkwk
wkwkwkwk
18:12 08.10.2010.

financirajte se sami, please, radnice iz kamenskog nemaju za kruh.

VL
OB
-obrisani-
20:14 08.10.2010.

ispraznio je on i džepove građana Zagreb u budućnosti sa svojim budalaštinama i šekretima za milijun kuna..maknite tu osmalijsku prispodobu da nam ne kvari probavu naličja na belzebuba

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.