TA AMERIKA

Striptiz klub u Detroitu zaposlio 14-godišnju djevojčicu

Foto: Reuters
Striptiz klub u Detroitu zaposlio 14-godišnju djevojčicu
24.04.2010.
u 16:29
Djevojku je iz kluba prošlog tjedna izvukla njezina majka kad je saznala da joj kći zarađuje kao toples plesačica
Pogledaj originalni članak

Menadžer striptiz kluba u Detroitu Andrew Hutson (31) optužen je za seksualno zlostavljanje djeteta jer je kao toples plesačicu zaposlio 14-godišnjakinju, javlja AP. Sumnja se da je maloljetnica plesala nekoliko večeri u tjednu u "All Star topless baru", te da je zarađivala 350 dolara na noć. Djevojku je iz kluba prošlog tjedna izvukla njezina majka kad  je saznala da joj kći zarađuje kao toples plesačica.

U policiji ističu da im je "All Star topless bar" stalan trn u oku. U klubu se, naime, u proteklih šest godina u 14 navrata pucalo, od čega je u tri slučaja bilo i ranjenih.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 4

Avatar Gricka**
Gricka**
20:55 24.04.2010.

Sarkozi Obami odmah treba urucit pismo u kojem duboko zali zbog moguceg vrijedjanja osjecaja vlasnika strip kluba. Liberte’ fraternite egalite!!!!

KU
kukuriku
18:18 24.04.2010.

Recesija.....

UK
Ugo Kajvez
21:51 24.04.2010.

Moralna zajednica nema što, ...... i da mi netko priča da je američka civilizacije neće propasti .......