INCIDENT U BOROVU SELU

Policija: 'Grupa je bila pod nadzorom službenika koji su procijenili najpovoljniji trenutak za postupanje'

Foto: Facebook screenshot
Policija: 'Grupa je bila pod nadzorom službenika koji su procijenili najpovoljniji trenutak za postupanje'
02.05.2021.
u 16:17
Prema navodima policije, oko 6.30 sati grupa muških osoba došla je u Borovo te odala počast polaganjem vijenca
Pogledaj originalni članak

Povodom današnjeg incidenta u Borovu Selu i uzvika "Ubij Srbina" oglasila se i PU Vukovarsko - srijemske.

Prema navodima policije oko 6.30 sati grupa muških osoba došla je u Borovo te odala počast polaganjem vijenca i paljenjem svijeća ispred Spomen obilježja dvanaestorice redarstvenika.

Nakon toga grupa je pješice krenula udaljavati s lokacije te potom počela s narušavanjem javnog reda i mira u vidu vike, odnosno izvikujući pjesme.

- Tijekom kretanja grupa je bila pod nadzorom policijskih službenika koji su procijenili najpovoljniji trenutak za postupanje te je utvrđen identitet svih osoba iz grupe. Zbog sumnje u protupravna ponašanja, policijski službenici provest će kriminalističko istraživanje te sukladno utvrđenom procesuirati počinitelje, objavila je PU.
 

VIDEO Mamići pjevaju hajdučke pjesme

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 6

ME
medvedgrad
16:30 02.05.2021.

Kome se pravdate? Ljudima iz mjesta koji šute 30 godina o nalogodavcima i ubojicama Hrvata.

Avatar Narod
Narod
16:52 02.05.2021.

Udruga nasJajduk Ranka Ostojica.Predcednikovi "ljudi.

DO
DonQuijote
16:32 02.05.2021.

Kamo srece da je policija tako efikasna u progonu onih koji su pocinili taj pokolj