sisak

Muškarac pao na nogostupu, udario glavom i odmah preminuo

Foto: Filip Brala/PIXSELL
Muškarac pao na nogostupu, udario glavom i odmah preminuo
11.12.2012.
u 12:10
Muškarac je pri padu udario glavom i ozlijedio se, no još se ne zna je li mu pozlilo prije pada ili se pokliznuo na nogostupu
Pogledaj originalni članak

Muškarac star 77 godina preminuo je danas nakon što je pao na nogostupu u Ulici Josipa Jurja Strossmayera u Sisku. Muškarac je pri padu udario glavom i ozlijedio se, no još se ne zna je li mu pozlilo prije pada ili se pokliznuo na nogostupu.

Dogodilo se to oko devet sati, a nakon pružene hitne medicinske pomoći 77-godišnjak  je oko 10 sati preminuo u sisačkoj Općoj bolnici.

Policija utvrđuje je li bilo propusta u čišćenju snijega i leda s nogostupa u spomenutoj ulici.

>> Opasnost od poledice: U S. Brodu -17, a Gospiću -16 stupnjeva

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

LI
liliZG
12:20 11.12.2012.

samo jedan komentar,.......gledam danas ujutro dedeka koji prelazi zebru, noge mu bježe na sve strane , a on hoda u tenisicama koje imaju , blago rečeno, plastičan đon, i kaj reći tim ljudima, .......možda ide samo po kruh, ali brate mili obuci prikladniju obuću ili bar navuci čarapu preko te tenisice, a ne lovit se po zraku.......... U 95% slučajeva ljudi su sami krivi što završe u traumi, ...... Jučer u konzumu došla sam kupiti doslovno kruh i mlijeko a kad tamo cijeli čopor penzionera, umjesto da ostanu doma, a ne žurit se u konzum jer je dao 5kn popusta na neku glupost, a treba to i kupiti između dvije serije, a vjerojatno i padnu od žurbe da ne propuste početak......................................................

DU
Deleted user
12:49 11.12.2012.

za ovo je kriv ivo sanader