PRIJAVLJENO POLICIJI

Bjelovarčane zabrinula crvena točka na nebu: 'Ovo prvi put vidim, žena mi se uplašila'

Foto: Luka Batelic/PIXSELL/Ilustracija
Bjelovarčane zabrinula crvena točka na nebu: 'Ovo prvi put vidim, žena mi se uplašila'
VL
Autor
Vecernji.hr
25.07.2025.
u 14:54
Neobična pojava iznenadila je Bjelovarčane
Pogledaj originalni članak

Čitatelj iz bjelovarskog naselja Ždralovi poslao snimku portalu Bjelovar live na kojem se vidi velika crvena točka na nebu iznad grada. "Zna li netko što bi mogla biti ova crvena točka na nebu? Ovo prvi put vidim, žena mi se uplašila. Vidiš zvijezde i avione, a odjednom nešto veliko, crveno i žarko svijetli. Po meni to nije normalno", kazao je čitatelj. No, kako piše portal, ovaj čovjek nije bio jedini. Počele su pristizati dojave i iz drugih dijelova grada.

Građani iz Borika, Trojstvenog Markovca, pa čak i naselja poput Nove Diklenice poslali su poruke o svjetlećoj pojavi na nebu. "Ljudi, dajte pogledajte prema nebu. Što je ovo crveno, svijetli, veliko je i miruje. Nisam to još vidjela",napisala nam je čitateljica iz Trojstvenog Markovca. Zasad nema službenog očitovanja, ali kako se neslužbeno doznaje, događaj je prijavljen i policiji. 

Video

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 6

EF
Efendi
15:08 25.07.2025.

Prijavljeno policiji? A zna li se što, da li je policija odletjela u NASA raketi prema tocku? Je li tocka privedena? Jesu li Rusi u tocki?

IV
ivica.vranjic
06:33 28.07.2025.

Svemirci povukli ručnu da obave nuždu... A gdje nego iznad Bjelovara?

DU
Deleted user
14:02 25.07.2025.

Možda je eksplodirao satelit u orbiti zemlje? Satelita u zemljinoj atmosferi ima na tisuće. Jednom sam vidio hrpu zvijezda kako putuju u jednakom razmaku po nebu, između tih " zvijezda " bio je razmak otprilike kilometar onda shvatim da su to Muskovi sateliti jer samo oni tako putuju.