Zakuhalo se, nisam siguran da ovakav Dinamo može pobijediti Rudeš

09.05.2018.
u 11:07
Na Rujevici se okupilo pet tisuća navijača koji su zajedno proslavili 31. rođendan Armade

Bila je to 13. utakmica u kojoj je Matjaž Kek vodio Rijeku protiv Intera u HNL-u. Za slovenskog trenera bio je to sretan broj, jer njegovi su nogometaši razmontirali goste iz Zaprešića s uvjerljivih 5:1.

Rijeka protiv Intera ima niz od devet utakmica bez poraza na domaćem travnjaku, 13 ukupno, a zadnji put zaprešićki sastav u Rijeci je slavio 6. studenog 2010. godine.

Rijeka - Inter

Inter je jučer barem prekinuo niz od pet utakmica na Rujevici bez postignutog pogotka. Na Rujevici se okupilo pet tisuća navijača koji su zajedno proslavili 31. rođendan Armade.

- Da, nije još gotovo! Moglo bi biti jako interesantno do kraja. Ovo je bio poklon našoj Armadi . Mislim da je moj pritisak na igrače polučio efekte. Ne daj Bože da mi sad netko ‘poleti’ - kazao je Kek.

Samir Toplak istaknuo je:

- U prvom smo poluvremenu bili simpatični, a u drugom dobili još tri gola. Više volim kad me u gostima psuju, onda znam da smo natjecatelji. Prvenstvo se lijepo zakuhalo. Nisam siguran da Dinamo, u ozračju u kojem jest, može pobijediti Rudeš.