Veliko pojačanje

Vugrinec se dogovorio s Varaždinom

Foto: Boris Šćitar/Pixsell
Vugrinec se dogovorio s Varaždinom
21.07.2010.
u 14:31
Davor Vugrinec nakon 13 godina vratit će se u Varteks, odnosno, NK Varaždin. Danas bi trebao potpisati ugovor na tri godine.
Pogledaj originalni članak

Kada je 1997. godine otišao u turski Trabzonspor, nitko nije mogao zamisliti da će trebati proći punih 13 godina pa da se Davor Vugrinec ponovno vrati u Varaždin. A upravo se to dogodilo jučer, kada je iz kluba procurila informacija o dogovoru s jednim od najboljih varaždinskih nogometaša u povijesti.

 

– Razgovori s Davorom traju već dulje vrijeme. Očito je da se uvjerio kako dobro radimo s ekipom. Da, iako ćemo biti jedna od najmlađih momčadi u Prvoj ligi, nećemo biti vreća za napucavanje – oduševljeno nam se javio trener Varaždina Samir Toplak.

 

Vugrinec je osim u Turskoj nastupao još u Italiji, gdje je igrao za Lecce, Atalantu i Cataniju, dok je u Hrvatskoj branio boje Rijeke, Dinama i Zagreba.

 

I dok navijači najavljuju bojkot domaćih utakmica, ogorčeni promjenom imena kluba, Vugrinec će kao jedna od najvećih klupskih legendi, biti službeno prvi igrač koji će potpisati ugovor s klubom novog imena. Možda upravo taj čin bude povod pomirenju i povratku još većeg broja navijača na varaždinski stadion. Vugrinec će potpisati ugovor na tri godine.

besplatan koncert

FOTO Pogledajte tko je sve bio na proslavi Dana antifašističke borbe uz Let 3

Iz Grada Zagreba istaknuli su kako Dan antifašističke borbe, koji se obilježava 22. lipnja, podsjeća na početak organiziranog otpora fašizmu te na vrijednosti slobode, demokracije, solidarnosti i ljudskih prava. U sklopu ovogodišnjeg programa obilježavanja nastupio je jedan od najpoznatijih hrvatskih rock sastava, poznat po energičnim koncertima, društvenom angažmanu i osebujnom scenskom izričaju

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.