Medveščak vodio 2:0, no na kraju opet izgubio

Medveščak
Medveščak
04.02.2018.
u 20:45

Hokejaši Medveščaka upisali su i drugi poraz u međurundi TOP 6 klubova EBEL lige koji su izravno izborili doigravanje.

Nakon što su u petak u Beču izgubili od Vienna Capitalsa (0-5), večeras su u Ledenoj dvorani Doma sportova izgubili od Black Wingsa iz Linza 2:3 (1:0, 1:2, 0:1).

"Medvjedi" su vodili 2:0, ali su ipak ispustili pobjedu. Medveščak je poveo u 4. minuti golom Sondrea Oldena, a na 2:0 je povisio Nik Simšiča u 23. minuti. Gosti su Linza su do konca druge trećine izjednačili golovima Briana Leblera (30) i Fabija Hofera (37), a pobjedu gostima donio je Joel Broda u 56. minuti.

Medveščak je tako ostao posljednji na ljestvici TOP 6 klubova koji su izravno osigurali doigravanje, dok su Vienna Capitalsi na vrhu sa 12 bodova.

Iduću utakmicu Medveščak ima osmog veljače kada gostuje kod Innsbrucka.

Paige Spiranac

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?