Čilić uvjerljivom pobjedom krenuo u obranu naslova na US Openu

Marin Čilić
31.08.2015.
u 22:59
Čilića u drugom kolu čeka bolji iz dvoboja između Francuza Lucasa Pouillea i ruskog kvalifikanta Evgenija Donskoja.

Branitelj naslova na US Opena Marin Čilić nije imao problema u prvom kolu turnira. Prvi hrvatski reket s glatkih je 6:3, 7:6 (3) i 7:6 (3) izbacio argentinskog kvalifikanta Guida Pellu.

Čilić je na početku meča, kod rezultata 1:0, napravio break što mu je bilo dovoljno za osvajanje prvog seta. Drugi je set dobio u tie-breaku. Na početku trećeg je izgubio svoj servis, ali je to uspio nadoknaditi, odvesti set do 13. igre i upisati pobjedu. Meč je trajao dva sata.

Za iznenađenje dana pobrinuo se Francuz Benoit Paire koji je svladao Keija Nishikorija, tenisača kojega je Čilić lani dobio u finalu. Paire je protiv Japanca spasio dvije meč lopte i na kraju pobijedio 6:4, 3:6, 4:6, 7:6 (6), 6:4.

favorit,
ali i ja
ponovo mogu iznenaditi

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?