Liverpool primio gol u sudačkoj nadoknadi i osvojio samo bod kod Watforda

12.08.2017.
u 15:33
Dejan Lovren odradio je čitavu utakmicu na mjestu braniča Liverpoola.

Liverpool je otvaranju Premiershipa osvojio samo bod. Redsi su odigrali 3:3 na gostovanju kod Watforda.

Domaćini su na poluvremenu vodili 2:1 golovima Okake (8.) i Doucourea (32.), dok je strijelac na drugoj strani bio Mane (29.).

Liverpool je u nastavku u samo dvije minute okrenuo utakmicu golovima Firmina iz jedanaesterca (55.) i Salaha (57.), ali nije uspio sačuvati prednost. Bod Watfordu donio je Britos u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.