PRIJATELJSKI TURNIR

Kakva golčina Ronalda! Pogledajte kako je Realu donio novi trofej

24.08.2017.
u 09:28
Luka Modrić i Mateo Kovačić bili su na klupi kod Reala, dok je Milan Badelj na drugoj strani odigrao prvih 45 minuta.

Real Madrid sinoć je na Santiago Bernabeu svladao Fiorentinu s 2:1 i osvojio trofej Bernabeu.

Cristiano Ronaldo zbog guranja suca suspendiran je na pet utakmica u španjolskom prvenstvu, no može igrati na ovom prijateljskom turniru. Publika je Portugalca dočekala ovacijama, a on im se odužio prekrasnim golom za 2:1 u 33. minuti. Sjajno je pogodio suprotni kut.

Fiorentina je povela u četvrtoj minuti preko Veretouta, dok je četiri minute poslije izjednačio Mayoral na asistenciju Ronalda.