Kakav spektakl: Real u nevjerojatnoj golijadi pobijedio Betis

Betis - Real
18.02.2018.
u 22:53
Luka Modrić ostao je na klupi Reala, dok je Mateo Kovačić odigrao cijelu utakmicu.

U dvoboju 24. kola Primere Real Madrid je u pravoj golijadi slavio protiv Betisa u Sevilli s 5-3.

Real je poveo već u 11. minuti nakon udarca Ronalda kojeg je obranio vratar Alan,ali odbijenu loptu Marco Asensio šalje glavom u mrežu.  Betis je potom u samo tri minute uspio preokrenuti - Aissa Mandi je glavom zabio za 1-1 u 34. minuti, a u 37. je branič Reala Nacho sam ugurao loptu u mrežu.

U 52. minuti izjednačio je Sergio Ramos, a u 59. minuti Marco Asensio opet zabija za novo vodstvo Reala. U 65. minuti konačno se u strijelce upisuje i Cristiano Ronaldo, no Betis se nije predavao pa je u 85. minuti na 3-4 smanjio Sergio Leon. Konačnih 5-3 postavio je Karim Benzema u sudačkoj nadoknadi.

Realu se sredinom prvog dijela ozlijedio lijevi branič Marcelo, koji bi mogao izostati s uzvrata osmine finala Lige prvaka protiv PSG-a u Parizu.

U ranije odigranom susretu Espanyol i Villareal su odigrali 1-1. Rodri Hernández (25) je doveo goste u vodstvo, a pet minuta prije kraja Granero je spasio Espanyol poraza.

1. FC Barcelona        24 19  5  0 62:11  51 62
 2. Atletico Madrid     24 16  7  1  36:9  27 55
 3. Valencia            24 14  4  6 47:28  19 46
 4. Real Madrid         23 13  6  4 55:26  30 45
 5. FC Sevilla          24 12  3  9 31:35  -4 39
 6. Villarreal          24 11  5  8 35:29   6 38
 7. Eibar               24 10  5  9 32:36  -4 35
 8. Girona              24  9  7  8 34:30   4 34