Inter s Perišićem i Brozovićem do remija, Bayern potopio Schalke

Bologna - Inter
19.09.2017.
u 22:53
Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, a Marcelo Brozović je ušao u igru u 82. minuti.

U prvom susretu 5. kola talijanske lige Bologna i Inter su odigrali 1-1, pa je Inter nakratko preuzeo vodstvo na ljestvici.

Bologna je povela golom Simone Verdija u 32. minuti na dodavanje bivšeg igrača Dragovoljca Brune Petkovića, a na 1-1 je izjednačio Mauro Icardi u 77. minuti iz kaznenog udarca.

Vodi Inter s 13 bodova i utakmicom više, a potom slijede Napoli i Juventus s po 12 bodova.

Nogometaši Bayerna slavili su u derbiju 5. kola Bundeslige na gostovanju kod Schalkea s uvjerljivih 3-0 i čvrsto drže vrh ljestvice.

Bavarci su se pribojavali gostovanja u Gelsenkirchenu, ali su već u prvom dijelu zabili dva gola i riješili pitanje pobjednika. Prvi gol dao je Lewandowski iz penala,  dosuđenog nakon gledanja video-snimke, a potom je svoj prvi bundesligaški gol zabio prinova iz Reala James Rodriguez. U 76. minuti Vidal je postavio konačnih 3-0 nakon sjajnog dodavanja Jamesa.

Ausgburg je golom Gregoritscha iz 4. minute iznenadio RB Leipzig s 1-0 i došao na vrlo visoko treće mjesto. Borusssia Moenchengladbach je kod kuće s dva gola Raffaela svladala Stuttgart (2-0), za koji je Josip Brekalo igrao od 62. minute, dok su Wolfsburg i Werder odigrali neodlučeno (1-1).

Vodi Bayern s 12 bodova ispred Borussie (D), Augsburga i Hannovera koji imaju po 10 bodova.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?