KVALIFIKACIJE ZA EURO

Hrvatske nogometašice svladale Litvu, Šundov zabila za pobjedu

27.11.2020.
u 23:33
Iako su Prskalove izabranice imale više prigoda za pogodak, mreže su mirovale sve do 81. minute. Tada nakon prekida i gužve u kaznenom prostoru Litve najbolje reagira Šundov i silovito šalje loptu iza leđa litavske vratarke.

U svom pretposljednjem nastupu u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo hrvatske su reprezentativke upisale drugu pobjedu, ponovno svladavši Litvu s 1:0.

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija snage je s Litvom odmjerila u Puli, a pobjedom je ostala u utrci za osvajanje trećeg mjesta na tablici.

Hrvatska je kvalifikacijski ciklus otvorila upravo gostujućom pobjedom nad Litvom (2:1), a potom je još uzela i domaći bod protiv favorizirane Švicarske (1:1), vodeće ekipe u skupini.

Natjecanje u Skupini H završit će u utorak, 1. prosinca, kada Hrvatska dočekuje Rumunjsku, također u Puli. Novom bi pobjedom Hrvatice preskočile izravne suparnice za treću poziciju, a u izravnom će okršaju o prvom mjestu odlučivati Belgija i Švicarska.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?