Kakva drama u Sloveniji: Bišćan i pet Hrvata slave naslov prvaka

Igor Bišćan
Igor Bišćan
27.05.2018.
u 18:07
Olimpija i Maribor završili su bodovno izjednačeni, no zmajčeki su prvaci jer su bolji u međusobnim dvobojima

Igor Bišćan na dramatičan je način stigao do naslova prvaka Slovenije s Olimpijom.

Osigurao ga je remijem 1:1 kod Domžala, kojim je stigao do 80. boda sezone. Toliko je na kraju imao i Maribor, koji je slavio protiv Gorice 2:0, no viole su slabije u međusobnom dvoboju sa zmajčekima.

U Domžalama se inače odvijala prava drama jer domaćin je u 67. minuti poveo 1:0  preko Bizjaka te u tom trenutku preusmjerio naslov prema Mariboru. No, gosti su u 81. minuti dobili jedanaesterac koji zabio Kronaveter.

Olimpija je tako stigla do šestog naslova prvaka Slovenije.

U momčadi novog slovenskog prvaka igra i pet Hrvata - Filip Uremović, Dino Štiglec, Dario Čanađija, Danijel Miškić te Leon Benko.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?