GORAN NAVOJEC:

'Da nema reklama, teško bih, čak i ja koji toliko radim, preživio. Proizvodimo premalo i prejeftino'

Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
'Da nema reklama, teško bih, čak i ja koji toliko radim, preživio. Proizvodimo premalo i prejeftino'
08.11.2024.
u 13:30
Od serija, filmova, do reklama za čuveni prst kojim liječnici provjeravaju zdravlje muškaraca. On je stalno tu negdje. E sad, može to za glumca biti dobro ili loše. Ali kad samo malo zavirite na popis serija i filmova u kojima se pojavljuje Goran Navojec, od "Duge mračne noći", "Nestalih", "Mrkomira", "Bitangi i princeza", ili pak "Mirisa kiše na Balkanu", preko epizodnih pojavljivanja u svjetskim hitovima "Nemoguća misija" ili "Papilon", pa do "Šegrta Hlapića", "Visoke modne napetosti", "Kotlovine" ili stotina kazališnih predstava, prestat ćete nabrajati. Ide mu u životu ide mu, stvarno 54-godišnjem glumcu iz Bjelovara ide.

Teško da će proći dan da na nekoj od televizija ne ugledate njegovo lice. Od serija, filmova, do reklama za čuveni prst kojim liječnici provjeravaju zdravlje muškaraca. On je stalno tu negdje. E sad, može to za glumca biti dobro ili loše. Ali kad samo malo zavirite na popis serija i filmova u kojima se pojavljuje Goran Navojec, od "Duge mračne noći", "Nestalih", "Mrkomira", "Bitangi i princeza", ili pak "Mirisa kiše na Balkanu", preko epizodnih pojavljivanja u svjetskim hitovima "Nemoguća misija" ili "Papilon", pa do "Šegrta Hlapića", "Visoke modne napetosti", "Kotlovine" ili stotina kazališnih predstava, prestat ćete nabrajati. Ide mu u životu ide mu, stvarno 54-godišnjem glumcu iz Bjelovara ide. Sjeli smo na kavicu u zagrebačkoj Dežmanovoj ulici i krenuo je ugodan i otvoren, pomalo neformalan razgovor u kojem Navojec, priznavši da je na trenutke i zaboravio da ga snimam, iznosi neke malo poznate pojedinosti privatnog i profesionalnog života. Iako ćete ga i za vrijeme čitanja ovog intervjua čuti ili vidjeti na televiziji, to vam je samo privid, on je tu sa mnom i čitateljima Ekrana. Kamera ide, ton ide, Goran Navojec za Ekran, prvi put!

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.



Komentari 5

SP
Spezzi
15:58 08.11.2024.

i to što ste do sada snimili skupo smo platili. generalno pogled vam je okrenut u krivom smjeru, samo i uvijek na istok. ljudi to vide i ne sviđa im se. demokracija i izbor, gledat ćemo radije američke filmove nego vaše laži i podvale...

OP
Ocvali pupoljak
01:24 09.11.2024.

Nama je i ovo previše. Me smijemo više mi pašteze otvatati.

Avatar drug Joža
drug Joža
14:25 08.11.2024.

Manje jedi pa ćeš imati više novaca a biti će više hrane za gladnu djecu Afrike