FOTO Dva stana u jednom: U centru Zagreba za 424.000 eura prodaje se ovaj luksuz
Na prodaju je stan od 85 m², smješten u visokom prizemlju dobro održavane zgrade s četiri stana, na atraktivnoj lokaciji u Zagrebu, u blizini parka Ribnjak.
Stan je trenutno u turističkom najmu i funkcionira kao dvije zasebne cjeline, no prema želji novog vlasnika, može se jednostavnim preinakama ponovno spojiti u jednu cjelinu.
Stan je kompletno adaptiran 2018. godine, kada su promijenjene sve instalacije – elektroinstalacije, plin, postavljeni su novi radijatori i bojleri, keramika, stolarija te kvalitetna PVC stolarija.
Prozračan je i svijetao, a lokacija omogućuje brzi pristup svim sadržajima – tramvaju, javnim garažama, shopping centrima, a do Trga bana Jelačića potrebno je samo nekoliko minuta šetnje.