Objavljeno vijesti danas: 23
SRUŠILI VARAŽDIN
Povratak na članak

Pobjeda Hajduka u utakmici s čak tri crvena kartona i nevjerojatnim autogolom

Hajduk i Varaždin na Poljudu su odigrali utakmicu 24. kola HNL-a. Domaćini su slavili s 2:0 ranim golom Čoline u osmoj minuti, a potom i nevjerojatnim autogolom Memije povisili prednost

19:10 06.03.2021.

Gotova utakmica. Varaždin i je trebao igrati otvorenije.

VL
Avatar Dalmatinac1911th_2
Dalmatinac1911th_2
18:08 06.03.2021.

Poluvrijeme 2-0 za Hajduka. Lagan tempo, Hajduk igra minimalno koliko je potrebno i nekako su previše opušteni, Varaždinci dobri unatoč zaostatku od 2 pogotka.

VL
19:33 06.03.2021.

Hajduk sve bolji..samo da vrati staru slavu...čestitke!

VL
17:51 06.03.2021.

40 minuta, već dva žuta varaždinu, hajduku normalno nijedan

VL
rubinet
18:30 06.03.2021.

I Varaždinci i Splićani osjetljivi su poput bebica... Nakon svakog kontakta uz krikove padaju , previjaju se po travi, trepću okicama prema sucu....To sve treba kartonirati zbog simuliranja...

VL
07:05 07.03.2021.

Pa nije hajduk pobijedio Varaždin. Sami su se pobijedili.

VL
17:14 06.03.2021.

Nazalost, kako je to vec uobicajeno, momcadi koja igra protiv hajduka će ako bude bilo potribno isključit jednog igrača i bar jedan penal. Al Varaždinci ne dajte se, VAR i suci cili prvenstvo dude za hajduk, igrajte muški, i pobjedite