Hrvatska protiv Paname

Hoće li opet u kafić sa Sandrom Benčić? Tomaševića pitali gdje će gledati utakmicu, a dao je i svoju prognozu

Foto: screenshot/facebook
Hoće li opet u kafić sa Sandrom Benčić? Tomaševića pitali gdje će gledati utakmicu, a dao je i svoju prognozu
23.06.2026.
u 11:56
– Kao i do sada, utakmica će se moći pratiti na Trgu bana Jelačića i na Cvjetnom trgu. S obzirom na to da se igra tako kasno, ugostiteljski objekti, odnosno kafići, moći će raditi produženo do tri sata ujutro pa će navijači utakmicu moći pratiti i ondje – rekao je Tomašević.
Pogledaj originalni članak

Iako utakmica Hrvatske protiv Paname počinje tek u jedan sat iza ponoći, navijačka atmosfera večeras će zavladati Zagrebom. Zbog susreta koji bi mogao biti ključan za nastavak natjecanja Vatrenih na Svjetskom prvenstvu, ugostiteljski objekti moći će raditi dulje nego inače, a organizirano gledanje utakmice bit će na glavnim gradskim trgovima. O tome je na današnjoj konferenciji za medije govorio zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević. Odgovarajući na pitanje novinara, potvrdio je da će se utakmica moći pratiti na Trgu bana Josipa Jelačića i na Cvjetnom trgu.

– Kao i do sada, utakmica će se moći pratiti na Trgu bana Jelačića i na Cvjetnom trgu. S obzirom na to da se igra tako kasno, ugostiteljski objekti, odnosno kafići, moći će raditi produženo do tri sata ujutro pa će navijači utakmicu moći pratiti i ondje – rekao je Tomašević. Novinare je zanimalo i kakav rezultat očekuje protiv Paname. Gradonačelnik nije želio prognozirati broj pogodaka, ali je jasno poručio što smatra najvažnijim.  – Manje je bitan rezultat, bitnije je da pobijedimo. Vjerujem da će Hrvatska pobijediti Panamu, da će stvari sjesti na svoje mjesto i da ćemo osvojiti prva tri boda koja su ključna za prolazak dalje iz skupine – kazao je.

Na pitanje gdje će osobno pratiti utakmicu, Tomašević je priznao da još nije donio konačnu odluku. – Vidjet ću. Utakmica počinje u jedan sat iza ponoći pa je moguće da je na kraju pogledam i od kuće – zaključio je. Podsjetimo, prošlotjednu utakmicu Hrvatske protiv Engleske gradonačelnik Tomislav Tomašević pratio je u jednom kafiću u Vlaškoj ulici, u društvu saborske zastupnice i stranačke kolegice Sandre Benčić.

Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada
Foto: Lucija Ocko/PIXSELL
Zagreb: Prodaja navijačkih rekvizita u centru grada

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 16

JO
JovanC
12:14 23.06.2026.

Onaj tko slavi 45. kao godinu oslobodjenja taj sigurno ne navija za Hrvatsku.

Avatar Castro
Castro
12:32 23.06.2026.

Gdje ce gradonacelnik Slavonskog Broda ili Zagreba gledati veceras utakmicu je za nas jako bitno.

EJ
ejStef
12:20 23.06.2026.

Ah, još malo reklame, tu bi trebalo pisati da je ovo promotivni materijal... Ista taktika kao i u Zagrebu, dvije godine naslovnica, to ćemo sada gledati. A podršku u medijima imaju, tu nema spora.