Mjesec i pol nakon velikog koncerta Marka Perkovića Thompsona u Zagrebu, 19. kolovoza započela je sanacija travnjaka i trkačkih staza na Hipodromu. Prema protokolu potpisanom s Ustanovom za upravljanje sportskim objektima, organizator je održao svoju riječ i krenuo u obnovu prostora koji je bio značajno oštećen tijekom glazbenog događaja. Radovi su započeli na dijelovima gdje su postavljani glavni elementi koncertne infrastrukture, a posebno na galopskim stazama koje su, prema riječima Thompsonova menadžera Zdravka Barišića, bile najviše pogođene. Barišić je dodao kako će teren vratiti u bolje stanje nego što je bio prije. Iz Konjičkog društva Zagreb poručuju da će oštećeni dio Hipodroma biti neupotrebljiv najmanje dva mjeseca, a da trkaći sportovi do kraja godine neće moći normalno funkcionirati.
FOTO Pogledajte kako izgleda Hipodrom mjesec i pol nakon Thompsonova spektakla, radovi u punom jeku
FOTO Bujna Slavonka izbacila grudi na izvol'te, a svi se pitaju gdje su joj gaćice
FOTO Pogledajte tko je sve stigao: U Brezovici obilježen Dan antifašističke borbe
Obilježavanje je počelo tradicionalnim polaganjem cvijeća na spomenik Prvom partizanskom odredu
FOTO Bjelovar je gorio! Morate vidjeti ove prizore s nastupa Baby Lasagne i Käärije, atmosfera je bila nevjerojatna
Jedan manji sudar i račun od nekoliko tisuća eura: Stručnjaci upozoravaju na problem koji mnogi zanemaruju
Jedna greška može srušiti cijeli biznis