nesreća na pagu

Radnik pao s deset metara visine i na mjestu poginuo

Foto: Damir Špehar/Pixsell
Radnik pao s deset metara visine i na mjestu poginuo
05.07.2012.
u 09:21
Muškarac (47) je radio na repetitoru između Dinjiške i Vlašića kada je pao i smrtno stradao
Pogledaj originalni članak

Radnik u dobi od 47 godina nije preživio pad s deset metara visine jučer oko 20 sati na Pagu, piše Dalmacija News. Radnik je bio zaposlenik tvrtke koja se bavi održavanjem repetitora, a jučer je radio na repetitoru između Dinjiške i Vlašića.

Policija s Paga provodi očevid kako bi utvrdila okolnosti nesreće.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

JA
james49
11:21 05.07.2012.

HTZ oprema za rad na visini?