HDZ: 'MORAMO SE MIJENJATI'

Detalji ostavke: Vice Mihanović otišao je tek nakon razgovora s Plenkovićem, nervoza u Splitu

Foto: Ivo Cagalj/PIXSELL
Detalji ostavke: Vice Mihanović otišao je tek nakon razgovora s Plenkovićem, nervoza u Splitu
11.07.2022.
u 21:22
Predsjednik splitskog HDZ-a nakon prvotnog je opiranja ostavkom preuzeo odgovornost za poraz. U splitskom HDZ-u kažu: “Trebao ju je dati prošle godine”

Vice Mihanović dao je ostavku na mjesto predsjednika splitskog HDZ-a. Učinio je to, kako je izjavio, nakon razgovora s Andrejem Plenkovićem, uzimajući u obzir rezultate na izvanrednim izborima u Splitu. Mi smo ga nazvali u ponedjeljak oko podne, koji sat prije nego što je podnio ostavku, a tada ga je pitanje hoće li to učiniti razljutilo.

Nervoza u stranci

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.



Komentari 19

MA
mačakvrućakaša
22:01 11.07.2022.

Plenki makni onog što mu je žena našla punu torbu para ako smiš.

RE
RedTree
00:32 12.07.2022.

Kad se promijeni jedan čovjek, to je kozmetička promjena i nije samo jedan čovjek kriv za poraz, potrebno je izgleda skroz novo vodstvo. Kad je Split zadnji put dao ministra ili kvalitetnog zastupnika!?

DU
Deleted user
07:15 12.07.2022.

Zašto Plenković ne smijeni Božinovića koji je dva dana prije izbora u Splitu objavio da je policija opravdano pucala na navijače Hajduka.