Do smrti su izgrizli rotvajleri 60-godišnju ženu u Češkoj, izvijestila je tamošnja policija, piše BBC. Nesretna žena iz sela nedaleko od Praga pozvala je policiju kada su ju njezini kućni ljubimci napali, no dok su oni stigli, već je bilo kasno.
Policija ju je pronašla mrtvu, a umrla je nakon nekoliko smrtonosnih ugriza. Susjedi su ispričali policiji kako su psi pripadali ženinoj kćeri koja ih nije dovoljno hranila i brinula se o njima. Jedan od njih čuo je ženu kako viče no nije se obazirao jer, kako je rekao policiji, često je čuo viku iz njihove kuće.
Čehinju (60) do smrti izgrizlo 25 rotvajlera
FOTO Ovako je izgledala godina Kolinde Grabar Kitarović. Evo gdje je sve bila i što je radila. A tek linija?!
Putovanja su joj, kako je napisala, nudila profesionalnu svrhu te trenutke predaha, refleksije i punjenja energije
Prepoznajete li domaćeg glazbenika na ovim fotkama? Evo kako je izgubio 25 kg i potpuno promijenio život
Danas je rođendan Jelene Đokić: Evo kako se domaća glumica mijenjala tijekom godina
Red & White – dva vina koja su obilježila četvrt stoljeća stvaranja Miroslava Pliše
Priča o vinima Red i White sa Stancije Meneghetti nije samo priča o vinima, već o viziji, strpljenju i nepokolebljivoj vjeri u terroir Istre.
Nije stvar u velikoj plaći, nego u ovoj navici koju žene sve češće usvajaju
Bila je losh pack leader....