DRAMA U ZENICI

VIDEO Pojavila se viralna snimka kako dječak u Zenici krade šalabahter Donnarummi

Foto: Matteo Ciambelli/REUTERS
VIDEO Pojavila se viralna snimka kako dječak u Zenici krade šalabahter Donnarummi
05.04.2026.
u 14:18
Nedavno je isplivala snimka velike krađe, a ubrzo je postala viralni hit
Pogledaj originalni članak

Nakon plasmana BiH na svjetsko prvenstvo cijeli svijet je pričao o divljanju talijanskog golmana Gigija Donnarumme. Golman Manchester Cityja bio je silno razočaran pa se skoro potukao s igračima zmajeva, a u raspucavanju jedan dječak mu je ukrao šalabahter na kojem je pisalo kako domaći igrači pucaju penale.

Nedavno je isplivala snimka velike krađe, a ubrzo je postala viralni hit.

- Ovdje piše kojom nogom pucaju– desna ili lijeva. Piše i kako izvode. Po sredini, desno, gledaju golmana ili pričekaju. Da treba Donnarumma pratiti igrače, njihov pokret - izjavio je dječak za FACE TV.

- Kada sam mu ja uzeo ovaj papir, on se bacao na lijevu stranu i išao je na sreću. Kada sam došao kući, javio sam svom ocu. Dogovorili smo se da papir stavimo na aukciju i pare koje prikupimo doniramo u humanitarne svrhe - poručio je dječak. 

@denismjcc Jedan od bitnijih detalja na utakmici 🇧🇦💙💛 Trenutak kada je "posuđen" Donnarummin papir sa izvođačima jedanaesteraca naše reprezentacije 😁 #bosna #fyp #penalty #donarumma #italy @Gigio ♬ son original - My Quotify

Video

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 5

LJ
ljudeman
15:00 05.04.2026.

Tata je ponosam na sina lopova

Avatar patkovic
patkovic
15:58 05.04.2026.

od bonasera do ne ser bona

BP
Besposlen pop
18:12 05.04.2026.

Uspjeh je i veći uzmajući u obzir da je Gigio pripadnik manjine kojoj baš i nije lako nešto otuđiti