GOLGETERSKA KRIZA

VIDEO Nevjerojatno što je Ronaldo promašio: Ovako nešto mu se prije nije događalo

20.02.2022.
u 21:45
Srećom, Crveni vragovi pobijedili su 4:2, iako su na gostovanju protiv velikih rivala imali ispuštenu prednost od 2:0.

Cristiano Ronaldo ne osjeća se dobro u Manchester Unitedu već neko vrijeme i postoje razne glasine zašto, od trenera do suigrača, no činjenica je da mu u karijeri nikad ništa nije moglo toliko smetati da promašuje što je promašio protiv Leedsa.

Srećom, Crveni vragovi pobijedili su 4:2, iako su na gostovanju protiv velikih rivala imali ispuštenu prednost od 2:0. I to u svega jednoj minuti. Ali, umjesto da padnu kao toliko puta ove sezone, digli su se i pobijedili.

Ipak, brine što je ovo već 15. ligaška utakmica u kojoj je Portugalac nastupio za United, a da nije zabio. Posebno jer nije da mu nedostaje prilika. Ova konkretna posebno se ističe jer u 26. minuti Pogba se atraktivnim driblingom na lijevoj strani riješio Forshawa i poslao idealnu loptu u peterac. Na nju je natrčao Ronaldo i s nekoliko metara udaljenosti pogodio direktno  u vratara Leedsa.

Nekad je tako nešto zabijao bez ikakvih problema. Uostalom, pogledajte sami kako je to izgledalo OVDJE.