DOLAZI LOKOMOTIVA

U Karlovcu se očekuje više od četiri tisuće posjetitelja

Foto: Kristina Štedul Fabac
U Karlovcu se očekuje više od četiri tisuće posjetitelja
19.09.2009.
u 10:50
Večeras u 20.30 sati, barem ako pitate euforične stanovnike grada na četiri rijeke, NK Karlovac nastavit će svoj sjajan niz i zadržati se u samom vrhu prvoligaške ljestvice.
Pogledaj originalni članak

Karlovački navijači su uvjereni kako će, nakon uspjeha u Osijeku, Koprivnici i Rijeci, Lokomotiva biti lak zalogaj, a valja se nadati da takvo raspoloženje ipak ne prevladava i među igračima i stručnim vodstvom.

Gosti su, naime, iznimno neugodna, mlada i motivirana momčad, koja je objektivno pružila puno bolje igre nego što trenutačna pozicija na ljestvici sugerira. Uostalom, Karlovac je uvijek imao problema s Lokomotivom, pa iako je sada riječ o posve drukčijoj postavi "plavo-bijelih", Zagrepčane nikako ne treba shvaćati olako.

- Lokomotivu svakako moramo respektirati, ali ne i prestrašiti se njihovih izjava kojima hrabre sami sebe. Karlovac je moćan, otvoreno ću to reći, a sada kada su to napokon shvatili i sami igrači, od njih ne mogu očekivati ništa drugo osim osvajanja nova tri boda i učvršćivanja pozicije u vrhu ljestvice - ističe trener Igor Pamić.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

DM
don Mario
11:02 19.09.2009.

navijac sam Dinama al odajem priznanje Karlovcu na borbenosti i pravom osvjezenju lige.samo se bojim da strvinari hrvatskog nogometa ne nanjuse zaradu i pritom upropaste po ko zna koji put jedan obecavajuci klub lige.nedajte se.....pozdrav