Posljednji je Kanađanin Wade Belak (35), igrač Nashvillea, koji je 14 sezona igrao u najjačoj svjetskoj hokejskoj ligi. Belak je pronađen mrtav u svom stanu u Torontu, a vjerojatno je riječ o samoubojstvu. Uz Wadea, još su umrli Derek Boogaard (28) iz NY Rangersa te Rick Rypien (27) iz Winnipega.
Treća smrt igrača NHL-a u posljednja četiri mjeseca
VIDEO Ovo nije za one slabog srca! Polugola Lidija Bačić pozirala u bikiniju, obline sijevaju
Splitska pjevačica Lidija Bačić, poznata po moćnom vokalu i atraktivnom stasu, ponovno je zagrijala društvene mreže
FOTO Bujna Slavonka izbacila grudi na izvol'te, a svi se pitaju gdje su joj gaćice
FOTO Ovako trenutačno izgleda paralizirani ključni zagrebački koridor: Oštećena tramvajska mreža, ozlijeđena prolaznica
Na terenu su policija i djelatnici ZET-a koji saniraju štetu i reguliraju promet.
Jedan manji sudar i račun od nekoliko tisuća eura: Stručnjaci upozoravaju na problem koji mnogi zanemaruju
Jedna greška može srušiti cijeli biznis