Veliko iznenađenje napravili su golferi GK Splita u nedjeljnom finalu Lige gospode Hrvatske golf udruge, održanom na igralištu G&CC Zagreb.
U finalu su igrači Splita (kapetan Željko Vučemil, Mladen Mušura i Luka Babić) slavili protiv branitelja naslova, prve momčadi GLK Zagreb 1995. (kapetan Ivan Vučemil, Marko Grgičević i Stipe Delić) s 2:1.
Treće mjesto osvojila je prva momčad GK Ban Jelačić iz Zaprešića (kapetan Maurpo Tony Krešić, Matija Karaula i Matija Skurjeni) koja je slavila protiv porečkog GK Parentium I s 3:0.
Split novi prvak Hrvatske
Danas će nam se pojaviti Vučji supermjesec i unijet će nemir u živote ovih horoskopskih znakova
FOTO Nećete vjerovati kako ova glumica danas izgleda! Ima 60 godina, a evo kako joj pristaju minijaturni badići
FOTO Ovo je kuća koju Luka Modrić želi kupiti, ljudi se ne mogu prestati čuditi kako izgleda
Zanimljivo je da se ta ruševna kuća danas nalazi u vlasništvu Republike Hrvatske, a ne obitelji Modrić, što komplicira bilo kakve planove za njezinu obnovu.
Na koji način možemo smanjiti dostupnost proizvoda koji nisu namijenjeni mladima
Iako postoje jasne zakonske zabrane, duhanski i nikotinski proizvodi i dalje su dio rasprave kada je riječ o maloljetnicima. Ne zato što je zakon nejasan, već zato što je praksa uvijek kompleksnija od slova zakona, kontrola i sankcija, i uz to traži i mnogo edukacije, komunikacije i visoke razine odgovornosti i države i industrije.
Izmjerite svoje zadovoljstvo na poslu i usporedite ga s drugima