Slaven Belupo s dva gola Mirića svladao Zagreb

Slaven Belupo - Zagreb
19.04.2015.
u 21:07
Slaven je ovom pobjedom preskočio Zagreb koji je sada sedmi s 33 boda. Istra ima 29, Zadar 27, a Osijek 24.

Slaven Belupo u posljednjoj je utakmici 29. kola domaćeg nogometnog prvenstva u Koprivnici svladao Zagreb s 2:1.

Junak pobjede bio je Marko Mirić koji je zabio oba gola, u 18. i 83. minuti. Strijelac za Zagreb bio je je Jurendić u 59. minuti iz jedanaesterca.

Slaven je ovom pobjedom preskočio Zagreb koji je sada sedmi s 33 boda. Istra ima 29, a Zadar i Osijek po 27.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?