TALIJANSKI MEDIJI

Sin legendarnog Maldinija blizu je prelaska u mrskog rivala Milana, ovo se neće svidjeti navijačima

Foto: Daniele Mascolo/REUTERS
Sin legendarnog Maldinija blizu je prelaska u mrskog rivala Milana, ovo se neće svidjeti navijačima
26.01.2026.
u 13:03
Za njega se je interesirao i Juventus, no Maldini je procijenio da će u Laziju imati veću minutažu. Maldini bi u ponedjeljak trebao doputovati u Rim na liječnički pregled.
Pogledaj originalni članak

 Veznjak Atalante Daniel Maldini (24), sin legendarnog Milanovog nogometaša Paola Maldinija, trebao bi pojačati Lazio u zimskom prijelaznom roku, objavili su talijanski mediji.   

Dva kluba su dogovorila polugodišnju posudbu uz opciju otkupa ugovora. Lazio će platiti milijun eura za posudbu, dok bi ga otkup ugovora mogao koštati 14 milijuna eura. 

Za njega se je interesirao i Juventus, no Maldini je procijenio da će u Laziju imati veću minutažu. Maldini bi u ponedjeljak trebao doputovati u Rim na liječnički pregled. 

Ove sezone Maldini je većinu vremena proveo na klupi za pričuve, skupio je tek 11 nastupa u svim natjecanjima, a samo tri puta je bio u početnoj postavi. Prošao je nogometnu akademiju AC Milana, ali u "Rossonerima" nije dobio pravu priliku, odigrao je tek 471 minutu za prvu momčad Milana. U Atalantu je stigao prije godinu dana, a prije toga igrao je za Speziju, Empoli i Monzu.

Video

DONOSIMO DETALJE

FOTO Bivši ministar sa zanosnom suprugom ima dvoje djece, a evo čime se ona bavi

Supruga, magistra ekonomije Iskra Primorac, također je bila u fokusu medija, posebice u prosincu 2024. godine, kada je, na osobni zahtjev, odstupila s pozicije predsjednice Upravnog vijeća Kliničkog bolničkog centra Zagreb. Njezin odlazak bio je povezan s javnim pritiscima koji su nastali zbog izgradnje spalionice na Rebru, kao i zbog povezanosti njezine funkcije sa suprugom, ministrom Markom Primorcem.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.