PRVA HNL

Remi Istre i Slaven Belupa - golčina Blagojevića

Foto: Duško Marušić/Pixsell
istra, slaven belupo (1)
Foto: Duško Marušić/Pixsell
istra, slaven belupo (1)
Foto: Duško Marušić/Pixsell
istra, slaven belupo (1)
Foto: Duško Marušić/Pixsell
istra, slaven belupo (1)
25.10.2013.
u 19:57
Istra i Slaven Belupo u prvoj utakmici 14. kola Prve HNL na Aldo Drosini odigrali su bez pobjednika 1:1.
Pogledaj originalni članak

Istra i Slaven Belupo u prvoj su utakmici 14. kola Prve HNL na Aldo Drosini odigrali bez pobjednika s rezultatom 1:1.

Gosti su do vodstva stigli već u 3. minuti kada je Fušter nakon udarca iz kuta pogodio glavom.

Istra je nakon primljenog gola do kraja prvog dijela dominirala, ali nije uspjela ozbiljnije ugroziti gol gostiju.

U nastavku su Puljani zaigrali još bolje, a nagrada je stigla u 63. minuti kada je Slavko Blagojević zabio golčinu iz slobodnog udarca s više od 30 metara.

Do kraja utakmice Istra je tražila drugi gol, ali rezultat se nije mijenjao.

– Rani gol nas je sasvim poremetio. U poluvremenu sam promijenio sustav i zaigrali smo puno bolje. Dečkima svaka čast kako su odigrali drugo poluvrijeme. Pokazali su pravi karakter – rekao je trener Istre Igor Pamić.

Trener gostiju Mladen Frančić istaknuo je kako je podjela bodova najpoštenija.

– Po ovom teškom terenu rezultat je realan. Nakon što smo primili gol, obje momčadi su imale prilike za vodstvo, ali završilo je realno – rekao je Frančić.

Istra je na šestom mjestu sa 18 bodova, dok je Slaven Belupo sedmi sa 13 bodova.

 

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.