Real Sociedadu pripao baskijski derbi, Bilbao zaradio crveni karton

(SP)SPAIN-SEVILLE-SOCCER-SPANISH KING'S CUP-ATHLETIC CLUB BILBAO VS REAL SOCIEDAD
15.01.2023.
u 07:30
Sociedad je 11. pobjedom u prvenstvu došao do 35 bodova i zauzima treće mjesto na tablici. Bilbao je na osmom mjestu sa 26 bodova.

Nogometaši Real Sociedada pobijedili su na svom terenu Athletic Bilbao u baskijskom derbiju sa 3-1 u utakmici 17. kola španjolske Primere. Strijelci za Sociedad bili su Alexander Sorloth u 25., Japanac Takefusa Kubo u 37. i Mikel Oyarzabal iz jedanaesterca u 62. minuti. Pogodak za Bilbao postigao je Oihan Suncet u 40. minuti.

Bilbao je od 60. minute igrao s igračem manje jer je Yeray Alvares dobio izravni crveni karton.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?