Pogledajte prvi gol Vlašića za Everton! Livaja dvostruki strijelac za AEK

Nikola Vlašić
28.09.2017.
u 22:39
Bivši igrač Hajduka u strijelce se upisao u 66. minuti nakon što je ušao u drugom poluvremenu.

Nikola Vlašić zabio je svoj prvi gol za Everton. Engleska momčadi u drugom kolu Europske lige kod kuće je odigrala 2:2 protiv Apollona, a bivši igrač Hajduka u strijelce se upisao u 66. minuti nakon što je ušao u drugom poluvremenu.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Adriana kojem je asistirao Anton Maglica, još jedan nogometaš koji je igrao u Hajduku. Izjednačio je Rooney devet minuta kasnije, a bod gostima donio je Yuste u 88.

Sjajnu utakmicu odigrao je Marko Livaja koji je u Rijekinoj skupini D zabio bio dvostruki strijelac za AEK protiv Austrije. Livaja je golove postigao u 28. i 90. minuti, a susret je završio 2:2.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?