Peru izborio polufinale, Suarez i Cavani tragičari!

Peru - Urugvaj
29.06.2019.
u 23:33
Urugvaj je u 60. minuti uspio zabiti pogodak, ali je poništen nakon pregleda snimke zbog zaleđa.

Nogometaši Perua izborili su polufinale Copa Americe nakon što su pobijedili Urugvaj zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesteraca. U regularnom dijelu bilo je 0:0, dok je pobjednika dvoboja odlučio promašaj Luisa Suareza u prvoj seriji (5:4 za Peru).

Peru će u nastavku natjecanja odmjeriti snage protiv Čilea, a do trijumfa je došao uz ponešto sreće jer je Urugvaj na Areni Fonte Nova u brazilskom Salvadoru bio dojmljivija momčad.

U 60. minuti je Edison Cavani zabio i pogodak, međutim nakon pregledane snimke je potvrđeno da se nalazio u zaleđu.

Upravo je Cavani propustio realizirati najbolju prigodu na utakmici u 24. minuti, kada je sa samo pet metara tukao preko gola.

Prvi polufinalni par čine Brazil i Argentina koji će se ogledati u noći s utorka na srijedu u Belo Horizonteu. Peru će igrati protiv Čilea u Porto Alegreu u noći sa srijede na četvrtak.