EUROPSKA LIGA

Osijek u prvom pretkolu putuje u Andoru

Foto: Marko Mrkonjić/Pixsell
Osijek - Slaven
Foto: Marko Mrkonjić/Pixsell
Osijek - Slaven
19.06.2017.
u 13:21
Osijek će prvu europsku utakmicu u sezoni igrati u gostima 29. lipnja, a uzvrat je sedam dana kasnije
Pogledaj originalni članak

Osijek će u prvoj utakmici pretkola Europske lige igrati protiv Santa Colome iz Andore, odlučeno je na današnjem ždrijebu u Nyonu.

Osijek će prvu europsku utakmicu u sezoni igrati u gostima 29. lipnja, a uzvrat je sedam dana kasnije.

Izvlačenje drugog pretkola Europske lige na rasporedu je u 14:30. Osijek će tada doznati protivnika u idućem kolu, a u toj fazi se uključuje i Hajduk. Splićani će u drugom pretkolu, za razliku od Osječana, biti nositelji.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.