NHL liga:

Sidney Crosby nakon značajne pobjede prešao 900 bodova

07.02.2016.
u 10:00
Crosby je sinoć do 900. boda stigao asistencijom u zadnjoj trećini za gol kojeg je zabio Kris Letang, onda je nešto više od minutu do kraja sam zabio gol da bi na kraju asistirao za Letangov pobjednički gol u produžetku.

Pittsburgh Penguinsi su sinoć sa 3-2 u produžetku pobijedili Florid Pantherse, a Sidney Crosby je prešao 900 bodova u NHL-u.

Prvi pick na NHL-u draftu 2005., Crosby je do sada zabio 324 gola i upisao 578 asistencija u 677 utakmica u 11 sezona koliko je u Penguinsima, a ove je sezone zabio 22 gola i upisao 49 bodova u 50 utakmica.
Pittsburghov vratar Jeff Zatkoff je obranio 42 udarca prema svojim vratima, od čega 20 u prvoj trećini.

Strijelci za Pantherse su bili Jussi Jokinen, koji je upisao i asistenciju, te Barkov a vratar Robert  Luongo je imao 32 obrane.