Najbolji plasman postigla je Mabel Sulić na 100 metara mješovito, s rezultatom 1:05.40 bila je 30. Na 50 metara leđno Saša Gerbec bio je 32., a Ante Cvitković 34. Valery Švigir bila je 35. na 50 m dupin, a junior Mihael Vukić 58. na 100 m slobodno.
Naša petorka daleko od polufinala
FOTO Stepinčeve relikvije vratile se iz Krašića u obnovljenu Zagrebačku katedralu: Vjernici molili, lijes se zaustavio samo na jednom mjestu
Relikvije su iz Krašića prevezene nakon jutarnje mise u 6 sati koju je predvodio vicepostulator za kauze beatifikacije i kanonizacije Zagrebačke nadbiskupije mr. Tomislav Hačko
FOTO Život u slikama: Brigitte Bardot bila je seks-bomba, muškarci su je jednostavno obožavali
FOTO Je li ovo najseksi fotka Ivane Knoll? Pozirala u minijaturnom bikiniju koji gotovo ništa nije prekrio
Evo koje jelo je Hrvatima apsolutni simbol tradicije
Proteini su IN, a evo zašto bi trebali biti i na vašem jelovniku
Na unos proteina ne bi samo trebali paziti sportaši i rekreativci koji žele biti u formi i fit. Ovi makronutrijenti važni su za gotovo sve funkcije našega tijela.