Mandžukić zabio gol kojim se upisao u povijest Juventusa!

Mario Mandžukić
12.11.2018.
u 08:52
- Odličan osjećaj se vratiti na teren, a još je bolje kada pobijedite u velikoj utakmici! Forza Juve - napisao je Super Mario.

Mario Mandžukić teško da je mogao zamisliti bolji povratak na teren nakon ozljede. Trebalo mu je samo osam minuta da zabije za vodstvo Juventusa 1:0 protiv Milana u derbiju 12. kola Serie A.

Odigrao je hrvatski napadač cijelu utakmicu, a pobjedu stare dame potvrdio je Cristiano Ronaldo u 81. minuti.

Zanimljivo, Mandžukićev gol bit će dio povijesnih knjiga Juventusa jer bio je to 100. gol stare dame u povijesti na San Siru protiv Milana.