SJAJAN POTEZ

Uh, kakva majstorija: Pogledajte kako je mladi Francuz ponizio Modrića!

24.07.2017.
u 08:18
Nakon utakmice najviše će se pričati o sjajnom potezu Martiala koji je asistirao Lingardu u 45. minuti utakmice.

Manchester United sinoć je nakon jedanaesteraca svladao Real Madrid s 3:2 (1:1) na pripremnom turniru u SAD-u.

Fellaini je požrtvovno uzeo loptu Modriću koja je zatim došla do 21-godišnjeg Francuza. Martial je u sjajnom prodoru nanizao Carvajala, Vazqueza, a onda i Modrića te na drugoj vratnici pronašao Lingarda.

Za 1:1 zabio je Casemiro iz jedanaesterca u 69. minuti pa su o pobjedniku odlučivali penali. A tu smo vidjeli katastrofalno izvođenje. Nogometaši obiju momčadi pucali su ukupno 10 puta i postigli samo tri gola. Kod Uniteda su bili precizni Mkhitaryan i Blind, dok je za Real zabio Quezada. Mateo Kovačić pucao je prvi u kraljevskom klubu i nije uspio pogoditi.