Juve lako do pobjede, Subašić četiri puta vadio loptu iz mreže

Autori Hina, Goal.com
09.09.2017.
u 19:49
Marijo Mandžukić igrao je do 83. minute za Juventus.

Nogometaši Juventusa slavili su u 3. kolu Serie A kod kuće protiv Chieva s 3-0 i zadržali maksimalan učinak na startu sezone. Juve je lako stigao do pobjede pogocima Perparima Hetemaja (16ag), Gonzala Higuaina (58) i Paula Dybale (83). Marijo Mandžukić igrao je do 83. minute, dok je Marko Pjaca još ozlijeđen.

Francuski prvak Monaco doživio je težak poraz od 0-4 na gostovanju kod Nice u 5. kolu Francuske lige.

Nakon četiri startne pobjede Monaco je teško stradao od Nice, istim rezultatom (4-0) kao i lani kada je momčad iz Kneževine bila daleko jača i dominantnija. Mario Balotelli (6pen,60), Alassane Plea (18) i Igniatius Knepe Ganago (85) napunili su mrežu hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića, koji je imao jako težak tjedan nakon kiks-gola protiv Turske u Eskisehiru.

PSG ostaje jedini klub s maksimalnim učinkom, Monaco je drugi s 12, a Nica osma sa šest bodova.

Niko Kranjčar igrao je do 54. minute u pobjedi Rangersa 4:1 protiv Dundeea u petom kolu škotskog prvenstva. Hrvatski veznjak bio je asistent za prvi gol svoje momčadi koji je u 41. minuti zabio Morelos, piše Goal. Windass u 68., Pena u 83. i Morelos u 85. potvrdili su pobjedu Rangersa, dok je počasni gol za goste zabio El Bakhtaoui u 90. Rangers je četvrti s 10 bodova, tri manje od vodećeg Celtica.

Darijo Srna igrao je 90 minuta u pobjedi Šahtara 3:1 protiv Zorije u osmom kolu ukrajinskog prvenstva. Gosti su poveli preko Gromova, no Kryvtsov, Bernard te autogol Opanasenka osiguravaju tri boda rudarima koji su vodeći s 21 bodom, pet više od drugog Dinama, ali i dvije utakmice više.

Mario Pašalić igrao je od 75. minute u pobjedi Spartaka 1:0 protiv Rubina u devetom kolu ruskog prvenstva. Da tri boda ostanu u Moskvi pobrinuo se Promes u 48. minuti. Spartak je osmi s 12 bodova, a a Rubin šest s 14. Vodeći Zenit ima 20 bodova, ali i utakmicu manje.

Astana je u 24. kolu kazahstanskog prvenstva sa 7:0 dobila Atyrau. Mužikov s dva gol te Murtazajev s jednom osigurali su domaćinu lakši nastavak u kojem su zabili još četiri gola.

U 60. i 88. pogađao je Marin Tomasov, u 69. se u strijelce upisao Grahovac , a u 87. Twumasi. Astana je vodeća sa 60 bodova, četiri više od Kairata.