Dva Zvonimira donijela nam zlato i to u badmintonu!

29.06.2013.
u 18:22
Karatašica Azra Sales osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 68 kilograma

Devetu zlatnu medalju za hrvatske sportaše na Mediteranskim igrama u Mersinu donijeli su badmintonaši, dva Zvonimira, Đurkinjak i Hobling. Njih dvojica su u finalu igre parova pobijedili tursku kombinaciju Arslan-Oruc sa 21:15, 21:9.

- Turke nismo očekivali u finalu, no dobro smo se pripremili i za njih. Vjerovao sam u dečke od početka turnira i hvala im za zlato - rekao je Silvio Jurčić, izbornik badmitonske reprezentacije.

Karatašica Azra Sales osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 68 kilograma. Prvo je u osmini finala pobijedila Tunižanku Saadoun, potom u četvrtfinalu Crnogorku Raković da bi u polufinalu bila pobijeđena od Španjolke Coste. U susretu za broncu bila je bolja od Alžirke Abdelkadar. Ana-Marija Čelan ispala je u četvrtfinalu kategorije iznad 68 kilograma od Španjolke Laure Palacio Gonzales.

Trenutno imamo 21 medalju na Mediteranskim igrama.