Dinamo s igračem manje golom Olma slavio u Gorici!

Gorica Dinamo
15.09.2018.
u 18:25
Dinamo vodi s 17 bodova ispred Osijeka (13), dok je Gorica ostala peta s 10 bodova.

U 7. kolu Prve HNL u Velikoj Gorici igraju nogometaši Dinama slavili protiv Gorice s 1:0 (0:0) i ostali na čelu ljestvice.

Prvo prvoligaško gostovanje Dinama u Velikoj Gorici nakon 25 godina privukao je rekordni posjet (4029 gledatelja) na Gradskom stadionu, a hrvatski prvak je do teškom mukom došao do pobjede.

Jedini gol na utakmici uslijedio je u 49. minuti kada je nakon prodora i ubačaja Kadziora s desne strane pravovremen bio Španjolac Dani Olmo i lako pogodio mrežu domaćina.

U jeku napada Dinama, koji je tražio drugi gol, Zagrepčani su ostali s igračem manje nakon isključenja Petra Stojanovića u 65. minuti, no Gorica nije uspjela izjednačiti.