povratak

Melanie Griffith nakon pet godina počela opet snimati

Foto: Pixsell
Melanie Griffith nakon pet godina počela opet snimati
05.10.2010.
u 21:02
Petogodišnji odmor prekinula je prihvativši ulogu u filmu “The Grief Tourist”. Da je ozbiljno prionula na posao, svjedoči i to da Melanie Griffith u isto vrijeme radi na nekoliko filmova.
Pogledaj originalni članak

U obitelji Antonija Banderasa i Melanie Griffith nastupila je financijska kriza pa se glumica ponovno morala vratiti na set. Petogodišnji odmor prekinula je prihvativši ulogu u filmu “The Grief Tourist”.

Da je ozbiljno prionula na posao, svjedoči i to da Melanie Griffith u isto vrijeme radi na nekoliko filmova.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

Avatar Nazareth
Nazareth
08:04 06.10.2010.

financijska kriza?????????????????????????????ma daj!!