U ZAPREŠIĆU

Odbačeni ormari završili uz spremnike: 'Ovako neki mudrijaši zamišljaju odvajanje otpada'

Foto: Nikola Cutuk/PIXSELL
Odbačeni ormari završili uz spremnike: 'Ovako neki mudrijaši zamišljaju odvajanje otpada'
14.05.2026.
u 14:30
U kvartovskoj grupi korisnik je podijelio fotografije komada namještaja ostavljenih neposredno uz kontejnere predviđene za staklo, miješani otpad i biootpad.
Pogledaj originalni članak

Uz podzemne spremnike za otpad u Zaprešiću završilo je i nekoliko odbačenih ormara, istaknuli su stanovnici na društvenim mrežama. "Ovako neki mudrijaši zamišljaju odvajanje otpada. On je odvojio dio za staklo, dio za miješani i dio za bio otpad. On je svoje napravio, sad je red na komunalcima", komentirao je jedan od stanovnika Zaprešića.

U kvartovskoj grupi korisnik je podijelio fotografije komada namještaja ostavljenih neposredno uz kontejnere predviđene za staklo, miješani otpad i biootpad. Mnogi su građani u komentarima izrazili nezadovoljstvo neodgovornim ponašanjem pojedinca, ističući kako glomazan otpad ne pripada uz standardne spremnike.

"Fakat su ljudi besramni", "Kada bi imao kome prijaviti, i da ga taj sankcionira, onda nikome nebi palo napamet tako ostavljati", "Samo treba debelo kazniti one koji to čine", neki su od komentara građana. 

Foto: Facebook screenshot

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 4

Avatar Niko Bitan
Niko Bitan
15:14 14.05.2026.

Kakve veze ima zagrebačka Čistoća kad je ovo na teritoriju Zaprešića?

ST
stomiovotreba
16:17 14.05.2026.

Nisu to "mudrijaši", nego primitivci.

MA
MarkoFind
14:23 16.05.2026.

Primitivni kamenjarci bez kulture