U CENTRU GRADA

FOTO Stižu strašni prizori iz Švedske, autobus se zabio u ljude na stanici: Ima mrtvih i ozlijeđenih

Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
Foto: Reuters/PIXSELL
švedska
14.11.2025.
u 17:05
Nesreća se dogodila u ulici Valhallavägen u švedskoj prijestolnici
Pogledaj originalni članak

Nekoliko ljudi je poginulo i ozlijeđeno nakon što se autobus zabio u autobusnu stanicu u središtu Stockholma, izjavila je švedska policija. Nesreća se dogodila u ulici Valhallavägen u švedskoj prijestolnici.

U priopćenju, policija je navela da je incident klasificiran kao teško ubojstvo iz nehaja. Policija je izjavila da za sada ne komentiraju broj, spol ili dob pogođenih. Nacionalna televizija SVT citirala je voditelja komuniacija tvrtke Transdev, koja upravlja lokalnim autobusnim linijama u sjevernom Stockholmu, rekavši da je dvokatni autobus pripadao toj tvrtki.

Svjedok koji je vlasnik trgovine na ulici rekao je za SVT da je autobus udario u stup ispred autobusne stanice. Kazao je da je nekoliko ljudi utrčalo u trgovinu plačući. Glasnogovornik stockholmske službe spašavanja rekao je da je pet osoba pogođeno ovim incidentom, piše Sky news.  Zbog intervencije Valhallavägen je zatvoren između Odengatana i Engelbrektsgatana.

VELIKI PROJEKT

Naša bivša glumica pokazala kuću koju je kupila za 7500 eura: 'Moje selo i moji dobri susjedi'

Objava Tene Sakar Vukić vodi pratitelje kroz dan ispunjen autentičnim seoskim iskustvima: od druženja s domaćim životinjama, gdje Tena pozira s malim bijelim janjetom, do prizora stada ovaca koje prolazi seoskim putem. Između trenutaka opuštanja, poput selfieja ispred trošne fasade budućeg doma i uživanja u bogatoj plati s domaćim narescima i sirom, vidljivi su i kadrovi koji otkrivaju budući veliki projekt

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 17

Avatar rubinet
rubinet
17:28 14.11.2025.

Nekoć ta Skandinavija bje simbol sigurnosti, kulture, zakona......Danas ostade samo Finska. Posljednja oaza. Suomi.

Avatar Ćuprija - moja partija
Ćuprija - moja partija
17:37 14.11.2025.

Naslov je odličan: "Autobus se zabio". Nešto slično kao "Pištolj je ubio".

HH
Hrvoje Hrk !!
18:23 14.11.2025.

a to je samo kap u moru kaj se događa jer svi icidenti ne završavaju u medijima ,nego samo ovakvi veliki koje nemogu zataškat jer švedska je pala kao i pola europe zbog tolerancije a opet tko je kriv , obični ljudi jer kad su izbori necemo za patriote i desne stranke nego cemo glasat za ljevičare i zelene tak da sad imaju to kaj imaju , isto kao i mi