SLATINA – Nesvakidašnja tragedija dogodila se u nedjelju oko 13,30 sati u obiteljskoj kući Josipa Kokorića u selu Noskovci nedaleko Slatine. Dok se je sin Josip nalazio u susjedstvu, gdje je od jutra pomagao u kolinju, njegova majka Kata Kokorić (86) je poslije ručka gledala TV-program. – Oko 13 sati sam bio kod kuće i sve je bilo u redu, a pola sata poslije kada sam se već vratio na kolinje, pozvala me je susjeda Ana Rikl i rekla da mi se iz kuće puši. Majka je vjerojatno zapalila drugu adventsku svijeću koju je držala na stoliću pored kauča na kojemu je ležala, pa se zapalila, potvrdio je sin Josip. Kada su u selo stigli vatrogasci, policija i liječnici slatinske Službe hitne medicinske pomoći u sobi su na izgorjelom kauču zatekli izgorjelo tijelo starice Kate. Policijskim istraživanjem utvrdit će se sve okolnosti ovog događaja.
Starica Kata(86) palila adventsku svijeću, pa izgorjela
Ovo je objašnjenje kontroverznog zaleđa Hrvatske i poništenog gola u 13. minuti nadoknade!
Joško Gvardiol zabio je pogodak u 13. minuti sudačke nadoknade, ali je gol poništen nakon VAR provjere jer je utvrđeno da je Matanović dirao loptu koju je prebacio za Pašalića, a on je bio u očitom zaleđu
FOTO Emotivan trenutak Ronalda i Modrića koji je obišao svijet: Pogledajte posljednji susret divova na SP-u
Jedan od njih večeras će izboriti susret protiv Španjolske u osmini finala Svjetskog prvenstva, a drugi možda najaviti kraj svoje reprezentativne karijere.
FOTO Svi gledaju u kravatu Ivane Knoll: Najpoznatija navijačica opet ukrala show na tribinama
Doktor s 40 godina iskustva razbija najveći mit moderne medicine: 'Ni najsuvremenija oprema ne znači mnogo'
Kupci više ne nasjedaju na stare trikove: Stižu tri velika zaokreta
Nedaleko OD nečega, nedaleko OD Slatine, kao što je i daleko OD nečega, a ne daleko nečega. Sram vas bilo, imate se obraza nazivati novinama, a \"novinari\" vam nemaju elementarnu pismenost. Sramota!