demantirao uhićenje

Ruski mediji: Roman Abramovič je uhićen! FBI: To nije istina!

Foto: Reuters/PIXSELL
Ruski mediji: Roman Abramovič je uhićen! FBI: To nije istina!
25.03.2013.
u 15:25
Nagađalo se kako je Abramovič uhićen zbog istrage smrti njegova bivšeg poslovnog partnera Borisa Berezovskog koji je prošli tjedan preminuo u Londonu pod sumnjivim okolnostima
Pogledaj originalni članak

U ruskim medijima pojavila se informacija kako je uhićen milijarder Roman Abramovič, no njegov glasnogovornik demantirao je tu informaciju, piše Business Insider.

Informaciju o uhićenju objavila je ruska RBC TV koja je izvijestila kako je milijardera uhitio FBI.

Nagađalo se da je Abramovič uhićen zbog istrage smrti njegova bivšeg poslovnog partnera Borisa Berezovskog koji je prošli tjedan preminuo u Londonu pod sumnjivim okolnostima.

Informaciju o uhićenju odmah je demantirao i FBI.

>> Boris Berezovski: Moj život nema smisla, želim se vratiti u Rusiju

NAGLASAK NA ODRŽIVOSTI

FOTO Ovako izgleda novi stadion Dinama i hrvatske reprezentacije, imat će najviše standarde

Poseban naglasak stavljen je na održivost, pa će stadion imati solarnu elektranu, sustav za prikupljanje kišnice i modernu LED rasvjetu. Projektom se urbanistički obnavlja i cijela četvrt jer će se uz stadion urediti novi gradski trg površine 6300 četvornih metara sa 150 novih stabala te parkiralište s više od četiri stotine mjesta, dostupno građanima kada nema utakmica.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 7

UK
UKUSA
16:33 25.03.2013.

kako brzo demantira FBI kad im treba

RE
@rea
17:50 25.03.2013.

A kako su Rusi odmah objavili, kad im treba.

ST
stomugromova
18:26 25.03.2013.

Totalna nelogičnost.Abramovič je zadnji koji bi imao interesa da likvidira Berezovskog.