BIVŠI MINISTAR POLJOPRIVREDE

Oglasio se Dabro o spornom videu s kalašnjikovom: 'Svaka nova snimka samo nas učvršćuje'

Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
Zagreb: Članovi Vlade dolaze u NSK na sjednicu Vlade RH
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
Zagreb: Dolazak članova parlamentarne većine na sastanak u Vladu
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
Zagreb: Dolazak članova parlamentarne većine na sastanak u Vladu
30.01.2025.
u 19:20
Telegram je ranije izvijestio o još jednoj spornoj snimci na kojoj je uz Dabru i maloljetnik. Vinkovačko Općinsko državno odvjetništvo potom je objavilo da se o tim snimkama, razmijenjivanim u zatvorenoj WhatsApp grupi, provode i izvidi.
Pogledaj originalni članak

Bivši DP-ov ministar Josip Dabro poručio je u četvrtak na Facebooku, nakon objave nove snimke na kojoj stoji gol do pasa s kalašnjikovim, kako ih svaka nova snimka učvršćuje u uvjerenju da ustraju u borbi za hrvatsku poljoprivredu i rješavanje problema u Hrvatskim šumama. "Svaka nova snimka samo nas učvršćuje u uvjerenju da moramo ustrajati u borbi za hrvatsku poljoprivredu i rješavanje problema u Hrvatskim šumama. Što je pritisak veći to smo mi čvršći. Hvala vam!", stoji u kratkoj Dabrinoj objavi na Facebooku.  

Ranije danas Telegram je objavio novu fotografiju bivšeg DP-ovog ministra poljoprivrede i potpredsjednika Vlade Josipa Dabre na kojoj gol do pasa s kalašnjikovom u ruci stoji na čistini, uz polje kukuruza. Na fotografiji ima kratke crne hlače i plastične šlape. Dabro je sada zastupnik Domovinskog pokreta u Hrvatskom saboru, a ostavku na ministarsku dužnost dao je nakon što je Jutarnji list objavio snimku na kojoj on iz automobila kroz prozor puca iz pištolja na naseljenom području.

Telegram je ranije izvijestio o još jednoj spornoj snimci na kojoj je uz Dabru i maloljetnik. Vinkovačko Općinsko državno odvjetništvo potom je objavilo da se o tim snimkama, razmijenjivanim u zatvorenoj WhatsApp grupi, provode i izvidi.

>>> VIDEO Josip Dabro puca iz pištolja

Video

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 8

TK
tkoznaa
21:07 30.01.2025.

Dabro, jednom ste nas zesnuli kada ste na izborima rekli da ste protiv HDZ-a, neoprostivo, za DP. Sutra je Petak, ovaj je još šef HŠ! Sigurno ćeš stopama DP, lagati! A i da glasaš protiv (ako bude glasovanje) nećeš ništa napraviti jer će ostatak DP-a glasati ZA plus jedan Sauha! I jeste mi jaka stranka! Dokle god budete imali plaće od 3.000 do 5.000 Eura mi ćemo uživatii u .....

Avatar Asterix
Asterix
20:11 30.01.2025.

Dotičnik pokušava okrenuti pilu naopako. Nećeš...

Avatar Pacov
Pacov
06:16 31.01.2025.

Dabro, što se god dogodilo, bitno je da ostanete čvrsti u gradnji srpskih kulturnih centara, kao i do sada.