VIDEO Bolne scene: Neymarova ozljeda okreće želudac

Ligue 1 - AS Saint-Etienne v Paris St Germain
Autori Vecernji.hr, Hina
28.11.2021.
u 18:30
Neymar je u duelu sa suparničkim igračem nagazio protivniku na nogu pri čemu mu se izvrnuo zglob

U prvom nedjeljnom susretu PSG je na gostovanju pobijedio fenjeraša St Etienne sa 3-1, međutim slavlje gostiju pokvarila je ozljeda Brazilca Neymara koji je na nosilima iznesen s travnjaka u 84. minuti. Neymar je dobio neugodan udarac u gležanj i sa suzama u očima je napustio teren. Neymar je u duelu sa suparničkim igračem nagazio protivniku na nogu pri čemu mu se izvrnuo zglob.

Video ozljede pogledajte OVDJE.

Kod sva tri gola pariškog sastava asistirao je Lionel Messi, a dodajmo kako je za PSG debitirao Sergio Ramos koji je ovoga ljeta stigao iz Real Madrida, no zbog problema s ozljedom lista do sada nije igrao. Domaćin je poveo u 23. minuti preko Denisa Bouange. Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 45. minuti kada je Timothee Kolodziejczak oborio Mbappea zaradivši crveni karton. Domaći igrači su prosvjedovali smatravši kako je Brisardova odluka prestroga, no sudac nije prominenio odluku.

Messi je izveo slobodan udarac, a Marquinhos glavom zabio za 1-1. U nastavku susreta St Etienne se odlično branio do posljednjih deset minuta, no nije izdržao. Angel Di María je u 80. zabio za 2-1, a Marquinhos u sudačkoj nadoknadi postigao drugi gol na utakmici za konačnih 3-1. I za drugi i treći gol asistirao je Messi.