VIDEO Barem jedan smiješan trenutak: Pogledajte urnebesan pad našeg izbornika

04.07.2022.
u 16:33

U svoj tugi hrvatske košarkaške reprezentacije posljednjih dana, dobili smo barem jedan trenutak u susretu koji nam je uspio staviti osmijeh na lica.

Naime, u petoj minuti posljednje četvrtine kvalifikacijskog dvoboja u Rijeci protiv Finske, u kojem je Hrvatska izgubila 79:81, izbornik Damir Mulaomerović je od silne želje pri davanju uputa svojih igrača prvo napravio 'špagu', a zatim u potpunosti pao na leđa.

Podsjetimo, porazom protiv Finske hrvatska reprezentacija je izgubila svaku šansu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2023. te se oprostila od nastupa na svjetskoj smotri. Naši košarkaši će također morati ići u pretkvalifikacije za Eurobasket.

Video smiješne situacije s utakmice hrvatske košarkaške reprezentacije pogledajte OVDJE.